Пудра: друг чи ворог?

З пудрою в мене чомусь склались дивні відносини. Колись пудра – це було все, настільки все, що навіть тонального не було. І навіщо було мені 16-літній ходити з товстим шаром пудри, ще й не мого кольору, ми мабуть ніколи не дізнаємось. Але потім «мода» на матовість почала відходити, і від пудри я навпаки відмовилась повністю, на декілька років. Чим я тоді думала, теж не зовсім відомо.

Зараз з пудрою я дружу, правда все таки розсипчатою, і безколірною. Героями сьогоднішнього посту будуть цілих дві – від Ben Nye і Laura Mercier. Люблю їх обох, хоча вони зовсім різні. І оскільки пудру і її єфект камера ну навідріз відмовляється передавати, сподіваюсь повірите на слово 🙂

Колись, декілька років тому, в світі макіяжу дуже нашуміла пудра Ben Nye, після того як усі дізнались що її використовує Mario, візажист Кім Кардашіян, той самий який недвно випустив палетку з Anastasia Beverly Hills (тихо плачу, і переконую себе, що не так вона мені вже й потрібна). І звичайно, що Кім не предмет для наслідування, але з тим, що її макіяж завжди бездоганний не посперечаєшся. Mario звичайно використовував відтінок Banana (це також і поклало моду на жовті пудри під очі), я ж собі її купила у відтінку Cameo, з рожевим підтоном для мене холодної 🙂

20161007_132112

Що ж я можу сказати, пудра прекрасна, якраз під очі, шкіру робить просто шовковою, консилер сидить на місці, не висвітлює занадто, як деякі пудри, а рожевий підтон навпаки допомагає боротись з колами під очима. Пудра дуууже дрібно помелена, через це під очима невагома і невидима, але через це також може забиватись та підкреслювати пори, навіть поверх тонального, тому на все лице використовую рідко. Єдиний негатив – незручна упаковка, потрібно насипати пудру в кришечку, але навіть при тому скільки я її постійно розсипаю, мені здається я тієї баночки до кінця життя не використаю.

20161007_132159

Про Laura Mercier Translucent Setting Powder чули мабуть усі, от я піддалась під загальний hype 🙂 Ця пудра мені теж дуже подобається, але на все личко. Лице припудрювати обовязково треба, бронзер, румяна, хайлайтер будуть набагато краще розтушовуватись, лежати і носитись поверх пудри, ніж поверх просто тонального. Пудра від Laura Mercier повністю безколірна, не додає в покритті, але шкіру робить сатиновою. Коли я її купила, зовсім забула Ben Nye, використовувала у всьому. Але з часом побачила її маленький негатив – якщо переборщити, то вона трохи сушить, треба обережно. Загалом дуже сухій шкірі думаю не підійде, стягне і буде підкреслювати сухість із часом. В мене шкіра комбінована, і мені підходить чудово, але після того як декілька раз переборщила з нею під очима і там утворилась «крокодиляча» шкіра, вирішила для себе, що це буде пудрою для всього личка.

20161002_014831
Фото зі спалахом добре передає “підводні камені” обох пудр – зліва Ben Nye, яка може підкреслити пори, праворуч – Laura Mercier, якої дуже легко може бути забагато.

Насправді обидві пудри дуже хороші, і я їх обох обовязково б купила ще раз (якщо б загубила, використати до кінця їх не можливо). Але я дуже прискіплива по своїй натурі, тому і показую всі негативи, ми ж хочемо бути перестраховані 🙂

Ben Nye коштує $18 за 42 грами, що як на мене дуже непогано і повністю того вартує. Замовляла точно і не пригадаю з якого сайту, але з доставкою в Україну, при потребі можу знайти 🙂 Laura Mercier – $38 за 30 мл, але також є в тревел версії за $23. Врахувуючи те, що її стане на роки, якраз маленьку версію думаю і варто купувати.

3 Comments Add yours

 1. я раніще дуже хотіла і Лору, і Бен Най, але бананову. проте, зупинилась на рисовій від Паезі і ще Шанель. Твій вибір чудовий)

  Like

  1. IraBlogging says:

   дякую! я теж до речі на Шанель поглядала 🙂 помічаю, що в нас дуже схожі смаки 🙂

   Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s