Colourpop highlight: smokin’ whistles

Зовсім недавно я співала дифірамби помадам Colourpop ось тут, але Colourpop це не тільки чудові помади, але і багато, багато інших продуктів. Сьогодні поговоримо про хайлайтер, який точно є однією з зірок моєї колекції.

“Колорпопівський” хайлайтер це кругленька біленька баночка, в якій помістилось 4,2 грами продукту дуже дивної консистенції 🙂 Кажу я це, тому що формула всіх їхніх і тіней, і продуктів для обличчя це cream-to-powder. На дотик він мокрий, майже гелевий, і якщо трішки сильніше натиснути, можна зробити гарненьку “вмятину”. На шкірі ж продукт робиться “майже” звичайним, пудровим. Завдяки такій формулі, всі їхні продукти мега пігментовані, але наносити їх найкраще пальцями, так я хайлайтер і наношу. Як на мене, то пензликом зовсім не той ефект, та й тушується пензликом він поганенько. Можна також наносити бюті-блендером, в такому випадку  хайлайтер дуже гарно тушується, але і ефект більш ніжний (деколи це можу бути і плюсом). Для мене ж обтимальний варіант – просто пальцями 🙂

pizap-com14773202941261

Відтінок Smokin’ Whistles це варіація на тему класичного шампанського, але з красивезним рожевим відблиском. Один з найбільших плюсів для мене у цьому, та й у бідь якому хайлайтері – це відсутність дуже “явних” блискіток. При нанесенні дає наче мокре сяйво, жодних видимих блискіток, просто гарно відбивається світло.

pizap-com14773210931222
Натуральне світло та спалах

Як завжди, я дуже люблю порівнювати всі свої “кольорові” продукти 🙂 Хайлайтери завжди порівнюю з Mary-Lou, адже це класика, та іншими зі схожою “тональністю”, в даному випадку в мене ще один рожевий продукт – Hourglass Incandescent Strobe Light. Як на мене то саме порівняння з Мері Лу справді показує наскільки Smokin’ Whistles рожевий. Верхнє фото – натуральне світло, нижнє – спалах. Зліва направо – theBalm Mary-Lou Manizer, Colourpop Smokin’ Whistles, Hourglass Incandescent Strobe Light.

pizap-com14773217196683

І як завжди Colourpop радує приємними цінами, хайлайтери в них всього по $8, що за таку красу і якість просто неймовірна ціна, раджу переконатись самим 🙂

4 Comments Add yours

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s