Becca Shimmering Skin Perfector: Moonstone.

Недавно, я, як справжній блогер вже думала, що ж я буду писати в косметичних підсумках року, і я відразу знала, що одним з найбльших відкриттів року для мене стали хайлайтери. Чому, в пості в кінці грудня 🙂 А поки що поговоримо про недавнє надбання в моїй колекції, яке вже мені ну дуже полюбилося.

Отож – Becca Shimmering Skin Perfector, назва довга, але по суті хайлайтер, який заховався в такій симпатичній упаковці, зверху схожій на літаючу тарілку 🙂

В мене хайлайтер Becca у відтінку Moonstone – бліде золото. І ох, яке ж воно прекрасне! Але про колір за хвилинку 🙂 По текстурі хайлайтер Becca дуже добре пігментований, на дотик майже кремовий, зовсім не пилиться, і чудово наноситься будь яким пензликом, та й хоть пальцями. І звичайно що найбільший плюс для мене – жодних видимих блискіток, тільки гарнезне, і, наскільки хайлайтер може бути натуральним, сяйво.

20161104_140840

 

А тепер власне про колір, оскільки зі всіх моїх хайлайтерів саме за кольором перемагає Becca.

20161104_141627

Becca Moonstone це колір ідеального світлого шампанського, він дуже ніжний, але при цьому дай немовірний ефект сяйва, сяйва яке не лежить у вас на шкірі полоскою блискіток, а сяйва що йде зсередини. Золотих хайлайтерів багато, але такої золотої ніжності я ще не зустрічала 🙂 Це той хайлайтер, який я б радила навіть, тим хто до них не звик, він не буде виглядати “занадто” та чудово підійде до будь якого макіяжу. Думаю свотчі це покажуть краще, ніж я розповім. Фото зверху – пряме сонячне світло, фото знизу – спалах.

pizap-com14783643599202

І, мабуть моя улюблена частина оглядів – порівнняня. Я вважаю, що саме в порівнняні з іншими продуктами можна найкраще зрозуміти колір. Отож будемо порівнювати з класикою Mary-Lou Manizer від theBalm, та ще одним світленьким хайлайтером – Marc Jacobs Glow Stick.

Отже, зліва направо Marc Jacobs Glow Stick, Becca Moonstone, Mary-Lou Manizer. Зверху фото з натуральним світлом всередині кімнати, знизу – спалах. Правда ж в порівнняні, нами всіма любима Меру-Лу жовтенькою здається 🙂

pizap-com14783650511393

Коштує Becca Shimmering Skin Perfector $38, але це повна версія, а Becca любить мініатюри, так само як я 🙂 Власне в мене це тревел версія, і я впевнена за це життя я її не використаю. Особливо зараз, в час свят дуже раджу до неї пригледітись, наприклад на Сефорі є набір з мініатюри пудрового та рідкого Moonstone за $20 – ось такий.

А ви любите хайлайери? Буду рада почути про ваших улюбленців 🙂

 

 

 

7 Comments Add yours

 1. Sonyasabala says:

  І я полюбила хайлайтери. Зараз маю два улюбленці – Інглот та Make Up Revolution. На останній скоро буде відгук)
  Вони дуже гарно доповнюють макіяж 🙂

  Like

  1. IraBlogging says:

   Правда, мені треба було трошки часу щоб їх оцінити, але тепер макіяж без них, то не те🙂 Чекаю на відгук, сама вже давненько задивляюсь на Make Up Revolution🙂

   Like

   1. Sonyasabala says:

    Я взяла їхню палітру бронзер, румяна, хайлайтер. Поки задоволена 🙂

    Like

    1. IraBlogging says:

     О, палітри ще більше люблю, то все, чекаю відгук 🙂

     Like

     1. Sonyasabala says:

      Так, я теж. Як побачила – не змогла пройти повз 🙂
      Думаю, скоро сфоткаю і буде 🙂

      Liked by 1 person

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s