Tarte LipSurgence lip crème

Щоб закінчити тиждень на позитивній ноті (це я згадую про минулий пост), сьогодні я розкажу про продукт, який я дуже люблю, продукт, який я вважаю недооціненим в індустрії, та який для мене став великим сюрпризом.

Отже – Tarte LipSurgence lip creme. В мене ці дві маленькі радості в кольорах Plush і Wonder. Це помада, яка мені дуже нагадує чабіки від Clinique по формі, оскільки це по суті великий олівець, що відкручується (один в мене вже добряче змальований ). Один я купляла сама, як частину набору, а один попався мені в Ipsy.

20161120_135014

Власне Tarte дуже любить класти ці їхні “чабіки” в різноманітні набори, та давати бюті боксам, але чомусь помічаю, що коли ділимо з дівчатами набори, ці помадки забираються одні з останніх. Тому і вважаю їх недооціненими, адже як на мене вони просто чудові. Розказую чому 🙂

Перш за все, власне перед моєю першою покупкою LipSurgence lip creme, я чомусь думала, що це щось схоже на бальзам для губ – легенький тинт, і так само “легенька стійкість”. Як же я помилялась 🙂 Насправді пігментація просто чудова, достатньо один раз провести по губам, до того ж помада стійка – наприклад тиждень тому спокійно пережила Біг Мак 🙂 Але це не означає, що вона не схожа на бальзам для губ – вона справді зволожуюча, як дійсно хороший бальзам. Ще один момент – помада дуже мятна на запах, що в залежності від ваших особистих преференцій може бути або плюсом, або мінусом. Помада дуууже кремова по текстурі, та легенько наноситься на губи.

На свотчиках добре видно пігментацію, точно не легенький тинт. До того ж wonder, один з найцікавіших кольорів в моїй колекції, він різний у різному освітленні, він наче червоний, але не “чистий” червоний, він кавуновий, чи малиновий, в ньому є щось ягідне, але не класично-осінньо-темно ягідне, а ніжне. Отже, зверху Plush, знизу Wonder.

20161118_143246

За що я ще люблю LipSurgence lip creme, це за те, що він завжди гарно дивиться на губах. Осінь загалом не найкращий час для губ, з вітром, деколи морозом, та сухим повітрям від обігрівача вдома. До того ж під час написання (фотографування) я була з температурою, від чого в мене завжди тріскають губи. І власне в такі, не найкращі моменти в житті, в мене рука тягнетька до LipSurgence lip creme, тому що я впевнена що вони не підкреслять сухість, а навпаки її згладять та зволожать губи.

pizap-com14796446637731

Коштує Tarte LipSurgence lip creme $24, але частенько буває (навіть зараз є), на знижці по $12. І тут також єдиний мінус – дуже маленький вибір кольорів, зараз наприклад всього три, але їх можна знайти як частинки різноманітних наборів на Sephora. Одним словом, якщо натрапите будь де на ці “тартівські чабіки”, однозначно раджу спробувати 🙂

3 Comments Add yours

 1. Vera Bel says:

  О косметике Tarte слышала много хорошего, но на данный момент сама ничего не пробовала. Очень хочется познакомиться с их тенями.
  Помады хороши, мне особенно понравился оттенок Plush. Очень красивый!

  Like

  1. IraBlogging says:

   Обовязково знайомся, Tarte то один з моїх улюблених брендів 🙂 Якщо цікаво, декількома постами раніше писала власне про палітру тіней від них 🙂 Дякую, що завітала!

   Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s