Colourpop Lippie Pencils

В час тотального захоплення ринку рідкими помадами, олівці для губ відійшли на другий план, адже і потреби в них значно менше. Але все ж, не рідкими помадами єдиними, і гарний, якісний олівець буде чудовим доповненням до будь якої колекції.

Сьогодні хочу розказати про мої улюблені олівці для губ – Colourpop Lippie Pencils.

20161123_124239

Почнемо як завжди з упаковки – класична “колорпопівська” 🙂 Гарненький біленький стік, з надписом на боці, та позначкою кольору знизу. Колорпоп робить по олівцю до кожної помади, але самих назв кольорів на олівцях не вказано, в принципі все одно один олівець можна використовувати для багатьох помад. Мінус цих олівців – вони не механічні, і їх таки треба заточувати, що явно не для мене, але на щастя на цьому їх мінуси повністю закінчуються 🙂

За формулою олівці ідеально-оптимально мягкі – тобто вони достатньо мягкі щоб легесенько наноситись, але не настільки, щоб розтікатись і жити своїм життям. Олівці матові, дууууже добре пігментовані та мега стійкі. Що ще треба від олівця, мені нічого 🙂

В мене (поки що), три таких Колорпопівських олівчики, в кольорах – Dazed, Bossy і Westie.

20161123_124028

Dazed та Westie брались під конкретні одноіменні помади, а Bossy – це просто класичний червоний, який підійде до будь якої червоної помади, тому що власне для червоних помад олівці і є найпотрібніші. Нижче зверху вниз – Dazed, Bossy, Westie.

20161122_195613

Через свою просто чудову формулу, олівці Colourpop багатофункціональні. Звичайно що перш за все, ними можна (і треба) малювати контур губ перед нанесенням помади (та й хоть після), як наприклад з кольором Bossy. Також, завдяки кремовій текстурі, їх можна носини як самостійний, повноцінний колір губ, як наприклад з Dazed. Колір виходит насичений, на вигяд оксамитовий і дуже стійкий. І для любителів глянцевих губ – олівець чудово пасує під блиски, і продовжує їх життя на губах, як наприклад з Westie (зверху блик Colourpop Fairy Floss).

pizap-com14799154121162

Як на мене Colourpop Lippie Pencil це ідеальне доповнення до будь якої помади, та й просто хороший продукт сам по собі. Якби ще він відкручувався 🙂 Коштує це щастя всього $5 (в них на чорну пятницю будуть знижки :)). І само собою shameless plug, але дуже раджу поглянути на мій огляд помад від Colourpop, від яких я теж в захваті – ось тут.

А ви користуєтесь олівцями для губ, чи помада і все? І які ваші улюбленці?

 

 

8 Comments Add yours

 1. Знаю,що у всьому світі Колорпоп люблять ,і я в тому числі. Не маю поки,лише матові помади,але дуже хочу подивитись до котрогось із відтінків. Твої варіанти справді універсальні і круто виглядають самостійно).

  Like

  1. IraBlogging says:

   Дякую, обовязково придивись, я впевнена що тобі сподобається 🙂 як на мене то Колорпоп так люблять цілком заслужено 🙂

   Like

 2. juliazhuravlova says:

  Пользуюсь и карандашами и помадами) при чем карандаш могу использовать как самостоятельный продукт, без помады)

  Like

  1. IraBlogging says:

   О, я теж, для мене олівець це часто ще одна помада в колекції 🙂

   Like

 3. Fayna Sova says:

  Я з КолорПоп ще не знайома, проте поглядаю на їх тіньки – дуже вони мені сподобалися.
  Дякую за пост і запрошую на гостину http://fayna-sova.blogspot.com/

  Like

  1. IraBlogging says:

   Чесно кажучи тіньки їхні, то не мій самий улюблений продукт від Колорпоп, вони гарні, але специфічні, не для всього підійдуть 🙂 Раджу почати з шимерів, вони точно найкращі 🙂

   Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s