Dollar Shave Club, або б’юті-бокси не для дівчат єдиних

Те, що я дуже люблю б’юті-бокси думаю видно не озброєним оком. Так сильно, як я люблю б’юті-бокси, я мабуть люблю тільки акції і знижки, і помади, але це окрема історія 🙂 Сьогоднішня історія про цікавий чоловічий б’юті-бокс, який можна придбати за дуже приємною ціною.

Загалом індустрія навіть не б’юті-боксів, а просто боксів як таких (subscription boxes) дуже стрімко розвивається, яких зараз тільки немає – від помад, до книжок, до японських цукерок. Звичайно, що є і величенький вибір таких боксиків і для сильної частини людства. Сьогодні розповім про один із них – Dollar Shave Club.

20161231_142223

Dollar Shave Club – це боксик бритв та всього для гоління, погодьтеся, в боксах для чоловіків все таки немає так де розігнатись, як для жінок. Але все ж помітно, що сервіс хотів зробити боксик особливим, навіть якщо там тільки бритви, і наклав в нього багато брошурок 🙂

20161231_142315

Основний склад коробочки – це бритва.

20161231_142416

В перший місяць надсилається ручка – яка я мушу сказати дуже якісно зроблена. Вона залізна (чи з якого там металу, якщо не заліза) і дуже важка, гарно сидить в руці, зацінила спочатку я своїм не-експертним оком, а потім і чоловік 🙂

20161231_142425

Картриджі можна вибирати самому, є декілька з різною кількістю лез. Я вибрала, само собою, з найбільшою кількістю – 6 🙂 Звеху і знизу “прибамбаси” для кращого гоління.

20161231_142454

Відразу в перший місяць надсилають чотири картриджі і це, власне, є те що надсилається кожного місяця – набір картиджів. За їхньої логікою, картридж потрібно змінювати кожного тижня. Не знаю, як в кого, але мій чоловік відразу сказав, що то дурня 🙂 Так часто точно змінювати не треба, хіба голитись по два рази в день – вранці і ввечері. Тому насправді цих “запасок” вистачить на довго.

20161231_142711-01

Додатково до бритв, на сайті є величезний вибір всього, що тільки можна захотіти для гоління. Я навіть не знала, що стільки всього є. Брати ще якісь додатки зовсім не обовязково, але коли я вже почала щось купувати, мене не зупинити 🙂 Отже, я взяла ще “масло” для гоління.

20161231_142737-01

І воно дійсно як масло 🙂 Дуже цікаве по текстурі, наче масло, але без жодного не комфортного відчуття жирності чи чогось такого. Моєму чоловіку дуууже сподобалось, сказав, що лезо дуже легко “сковзить” і жодних подразнень. Я планую випробувати все це діло на ногах 🙂

pizap-com14838688397341

Як я згадувала на самому початку, зараз можна отримати цю коробочку за приємною ціною, а саме $1 🙂 Так, так, всього $1, правда це тільки ручка з набором картриджів, масло я брала додатково.

Отже, йдемо на сайт https://www.dollarshaveclub.com/ і відразу на головній сторінці бачимо надпис – try any razor for just $1. Це і робимо 🙂 Просто натискаємо Get Started, обираємо тип леза та за бажанням будь які додатки. Шип, до речі, безкоштовний 🙂

Оскільки це бокс\сайт американський, доведеться скористатись послугами форвардера. Форвардерів зараз дуже багато, до кольОру, до вибору, як то кажуть, тому просто обираєте того, з яким ви звикли працювати, або який хочете спробувати, в разі чого, втратите цілий долар 🙂 Я особисто шипила на Глобал Касту, знаю, що багато хто має з ними проблеми, але мені все гарно доставили (в мене правда вічні проблеми з Містом, через який вони люблять відправляти по Україні). Пройшло 13 днів з моменту коли магазин відшипив бокс до моменту його отримання курєром в себе вдома. Найголовніше, що магазин без проблем приймає наші картки. Після оформлення замовлення, за декілька днів магазин надішле вам на пошту трек для відслідковування посики по Америці, а в нашому випадку, для реєстрації на сайті форвардера.

Відписатись також можна, детальна інструкція як – ось тут. Я ж особисто, поки що, просто змінила частоту шипу на 3 місяці, думаю таки візьму боксик ще раз, навіть не за смішний $1.

Загалом, я час від часу беру чоловічі бокси, по -перше вважаю це дуже гарним подарунком, по-друге це виходить дешевше і якісніше ніж брати аналоги в Україні. Брала також чоловічий Target Box, який був набитий мініатюрами всім необхідним для чоловіка, мій сказав, що то буде його travel kit 🙂 Правда, наскільки я знаю, Target зараз не дуже хоче брати наші картки, а я не хочу писати про те, що в нас не доступне.

А ви берете коробочки для своїх коханих, чи тільки себе балуєте?

Веселих всім свят!

11 Comments Add yours

 1. Fayna Sova says:

  Собі я бокси не беру – в них багато того, що мені не потрібно.
  А от сервіс, де ти вибираєш, мені подобається більше.
  Я, до речі, також черех ГлобалКасту замовляла кілька разів – з ВікторіїСікрет та Амазону. Все ок було (єдине, що з Амазоном ми отрапили в пік замовлень перед НовимРоком – то прочекали трохи більше, ніж планувалось).
  Такого першого набору з 4 лезами моєму чоловікові вистачить точно на рік 🙂 запитаю, чи хоче він таке 🙂
  Іринко, дуже велике спасибі за такий цікавий огляд!

  Like

  1. IraBlogging says:

   Дякую! Я теж з декількома замовленнями попала в той пік, то чекала по майже місяцю, але зараз наче все внормувалось, ось ця посилка наприклад швидко прийшла 🙂

   Like

   1. Fayna Sova says:

    завантаженість світової пошти 🙂 не бачу у цьому трагедії 🙂

    Like

 2. Kateryna says:

  Всього долар? Так, піду подивлюся що там до чого. Бо треба таки і чоловіка побалувати. Ірочка, дякую величезне! Я теж через Модну Касту все шиплю, а раніше через Міст.

  Like

  1. IraBlogging says:

   Так, всього долар 🙂 Я сама була здивована, тому не могла не поділитись 🙂

   Like

 3. Цікаво! Корисна інфа, дякую, що поділилась!
  Ще ніколи боксів не замовляла, ні собі, ні чоловіку))

  Like

  1. IraBlogging says:

   Будь ласка 🙂 Як на мене, то такі акції, коли перша коробочка за смішну ціну, якраз чудова нагода спробувати 🙂

   Like

 4. Satu Panda says:

  Интересный бокс 🙂 Мой муж уже определился с бритвой но теперь задумалась, может папу порадовать?) В любом случае, спасибо что показала-рассказала 🙂

  Like

  1. IraBlogging says:

   Будь-ласка 🙂 Я думаю за один долар, точно варто порадувати когось із своїх мужчин 🙂

   Like

 5. А мій чоловік вже три роки з бородою. От було б весело таке йому подарувати))

  Like

  1. IraBlogging says:

   Я якось брала коробку в якій була олійка спеціально для бороди, зараз роблять абсолютно все 🙂

   Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s